• خانه
  • چرا دوره غیرحضوری آلتیوم دیزاینر ؟

چرا دوره غیرحضوری آلتیوم دیزاینر ؟

مزایای دوره‌ غیرحضوری آلتیوم دیزاینر

• می توانید به راحتی در خانه خود یا هر کجا که می‌خواهید آموزش ببینید.
• در زمان و هزینه رفت ‌وآمد صرفه‌جویی می‌شود.
• استرس دیر رسیدن به کلاس را نخواهید داشت.
• هر تایم از شبانه روز که بخواهید به دوره‌ها دسترسی دارید.
• مهارت‌های شما در تعامل با فناوری افزایش می‌یابد.
• در طول آموزش هر سوالی برایتان پیش بیاید به راحتی با شماره پشتیبانی تماس گرفته و پاسخ سوال خود را دریافت می کنید.

آیا آموزش غیرحضوری برای شما مفید است؟

این سوالی است که خیلی ها این روزها از خود می‌پرسند.
با صرف‌نظر از شرایط فعلی کرونا، اگر شما فردی هستید که مطالعه و آموزش را در فضای خانه ترجیح می‌دهید و یا فاصله زیادی با مراکز آموزشی مورد نظر خود دارید، آموزش غیرحضوری برای شما مناسب است.
اگرچه آموزش غیرحضوری روشی مناسب برای گذراندن دوره‌ها است، اما همیشه ایده خوبی برای همه نیست. برخی از افراد نیاز به حضور در کلاس و تعامل رو در رو با معلم و سایر دانش‌آموزان دارند. اگر به صورت آنلاین تحصیل می‌کنید، باید بسیار سازمان یافته پیش بروید، با انگیزه بوده و مهارت‌های ارتباطی خوبی داشته باشید.


آیا آموزش غیرحضوری واقعا موثر است؟

اگرچه ما در دوره‌ای مدرن زندگی می‌کنیم که برای آموزش دیگر لازم نیست حتما در کلاس حضور فیزیکی داشته باشیم، اما هنوز هم برای مردم سخت است که آموزش آنلاین را جدی بگیرند.
با این حال بیشتر افراد این روزها ترجیح می‌دهند کارهای خود مانند: خواندن خبر، دیدن برنامه‌های تلویزیونی، صحبت با دوستان، رزرو هتل، خرید ازمراکز خرید وسوپر مارکت و بسیاری از موارد دیگر را به صورت آنلاین و در فضای وب انجام دهند. با توجه به تمامی موارد ذکر شده که به راحتی در فضای آنلاین برای ما فراهم می‌باشد، پس چرا باید آموزش سنتی باقی بماند؟!
اما با این وجود، یادگیری در فضای آنلاین نیازمند برنامه‌ریزی و نظم شخصی بیشتری نسبت به یادگیری حضوری است که اتفاقا این موضوع برای فراگیران یک مزیت به شمار می‌آید. در آموزش آنلاین کسی بر نحوه یادگیری و مطالعه افراد نظارتی نداشته و خودشان بایستی زمان را برای انجام فعالیت‌های درسی و موفقیت در دوره مدیریت کنند.
با مقایسه نتایج آموزش حضوری و غیرحضوری، بسیاری از دانشگاه‌های برتر جهانی، دوره‌های غیرحضوری را پیشنهاد می‌دهند. همچنین این امکان را فراهم کرده‌اند تا افراد بتوانند برای بسیاری از دوره‌های آنلاین، همانند دوره‌های حضوری، گواهینامه معتبر دریافت کنند.


ویدئوهای آموزشی با کیفیت

تحقیقات نشان می دهند که استفاده از ویدئو برای تدریس سطح یادگیری دانش‌آموز را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. دوره آموزشی آلتیوم دیزاینر بصورت ویدیوضبط شده است که سعی شده است ویدیوها کیفیت خوبی داشته باشند.
امروزه بسیاری از موسسات آموزشی ترجیح می دهند ویدئوهای مخصوص خود را نه فقط برای کلاس درس و دوره ی مربوط بلکه برای ارتباط با دانش‌آموزان، کارمندان و فارغ التحصیلان تهیه کنند.
این رویکرد بالاترین سطح انعطاف پذیری برای ساخت ویدئو به منظور نیازهای ویژه را ارائه می دهد، در عین حال از جذاب و مرتبط بودن ویدئوها می توان مطمئن بود.