پروفایل

نگار رودکی

نگار رودکی

مدرس دوره آموزشی طراحی pcb با Altium Designer

من نگار رودکی (نام شناسنامه ای اکرم) هستم کارشناس مهندسی الکترونیک از دانشگاه دولتی سمنان. از فروردین ماه سال 1390 وارد شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک و دنیای طراحی pcb شدم و بعد از حدود 3 سال طراحی تخصصی pcb، سرپرستی تیم pcb را تا سال 1396 برعهده گرفتم.

فیلم آموزش طراحی pcb با Altium Designer
مراسم تقدیر از کارگروه نمونه استان سال 1394 در روز کارگر با حضور مهندس چمنیان (مدیر عامل نیان الکترونیک) و خانم مهندس سیستانی (رییس هیئت مدیره)

از اواخر سال 1396 وارد همکاری با گروه مهندسی جینارالکترونیک شدم و علاوه بر طراحی انواع بردهای الکترونیکی (بردهای دیجیتال، سوئیچینگ از تک لایه تا مولتی لایر ) حوزه فعالیتم را به مهندسی معکوس انواع بردهای الکترونیکی از تک لایه تا چند لایه و همچنین آموزش آلتیوم دیزاینر گسترش دادم.

بعد از برگزاری چند دوره حضوری آموزش طراحی pcb با Altium Designer در محل شرکت جینارالکترونیک، اموزش تصویری نرم افزار آلتیوم دیزاینر را در دستور کار قرار دادم و با ضبط فیلم آموزش طراحی pcb با Altium Designer تصمیم گرفتم تجربیاتم را به علاقمندان به یادگیری آلتیوم دیزاینر منتقل کنم. برای دیدن برخی از نمونه طراحی های من می توانید به پیج اینستاگرام ما مراجعه فرمایید.

خوشبختانه از برگزاری دوره های حضوری و همچنین ضبط فیلم آموزش طراحی pcb با Altium Designer فیدبکهای خوبی گرفتم در نتیجه تصمیم گرفتم دوره آموزش صفر تا صد آلتیوم دیزاینر را بصورت آنلاین هم برگزار نمایم. لذا در سایت ایسمینار دوره ای را آماده کردم که در آن فیلم آموزش طراحی pcb با Altium Designer بصورت آنلاین برگزار شد. شما می توانید نظرات شرکت کنندگان آن دوره را در سایت ایسمینار یا پیج اینستاگرام ما بخوانید.

شاید من فرد خوش شانسی بودم که بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در شرکتی مشغول به کار شدم که به کارمندان جدید فرصت یادگیری می‌داد چون بسیاری از شرکت‌ها هستند که فقط افرادی را استخدام می کنند که مهارت زیادی دارند و از آنجایی که محیط دانشگاه مهارت‌های لازم برای کار را به دانشجویان آموزش نمی دهند به همین دلیل بسیاری از دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی مهارت خاصی برای ورود به بازار کار را ندارند.

در این بین مؤسسات آموزشی بسیاری هم وجود دارند که از این ضعف محیط‌های آموزشی استفاده کرده و دوره‌هایی را تحت عنوان آموزش طراحی برد مدار چاپی به کمک نرم افزار altium designer برگزار می‌کنند که البته گاهی فقط بعد از وارد شدن به محیط کار، متوجه می شوید که این مؤسسات هم مهارت خاصی را به شما آموزش نداده اند.

این دوره آموزش جامع آلتیوم دیزاینر می باشد و به دو صورت مبتدی و پیشرفته ضبط شده است و شما می توانید بسته به میزان آشنایی تان با کار با نرم افزار التیوم دیزاینر ، هر کدام از پکیج ها را تهیه فرمایید.

تحصیلات من

  • دانشگاه دولتی سمنان کارشناسی الکترونیک

سوابق کاری من

  • نیان الکترونیک کارشناس و سرپرست تیم pcb
  • جینار الکترونیک کارشناس و مدرس طراحی pcb