سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی

سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی

سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی امروزه بطور فزاینده ای رو به افزایش است زیرا هر چه می گذرد بیشتر از پیش شاهد ورود حوزه الکترونیک به تمامی ابعاد زندگیمان هستیم. لذا نیاز به طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی هر روز پر رنگتر از قبل می شود. ایده هایی که در سر دارید نیاز به طراحی و ساخت مدار الکترونیکی دارد. بخشی از طرح ممکن است نیاز به سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی داشته باشد، بخشی نیاز به طراحی نرم افزار و برنامه نویسی و بخشی هم ممکن است نیاز به طراحی مکانیکی داشته باشد.

برای طراحی هر قسمت باید به متخصص مربوط به آن مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با هم هماهنگ کنید تا بالاخره  بتوانید محصول نهایی را بسازید. جینارالکترونیک با گردآوری مهندسین جوان و با تجربه در صنعت دانش برق، الکترونیک، نرم افزار و مکانیک را در اختیار گرفته تا نیاز شما را برای سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی بر طرف کند.

در صورتی که در فعالیت های خود ایده ای دارید که با سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی به کارشناسانی با تجربه و حرفه ای نیاز دارید، و یا به دنبال طراح بردهای الکترونیکی هستید که بتواند ایده الکترونیکی شما را با رعایت اصول استاندارد طراحی پیاده سازی نماید، و یا نیاز به پیاده سازی نرم افزار خاصی دارید، طراحی عملی بر مبنای نرم افزار مدار الکترونیکی و همچنین ساخت آن را به ما بسپارید.

اگر ایده ای دارید و می خواهید سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی خود را به کارشناسان متبحر بسپارید،
اگر می خواهید از ایده خود یک نمونه مهندسی اولیه بسازید،
اگر می خواهید ایده خود را به یک محصول آماده فروش در بازار تبدیل کنید،
اگر برای ایده های الکترونیکی خود به طراحی مدار خاصی نیاز دارید،
اگر برای نمونه سازی ایده الکترونیکی خود نیاز به طراحی دارید،
اگر نیاز به صنعتی سازی ایده و طرح الکترونیکی خود دارید،

شرکت مهندسی جینار الکترونیک از ابتدا تا انتها در کنار شماست. شرکت جینار الکترونیک قادر است تا پس از بررسی درخواست شما در صورت امکان مدار مورد نیاز شما را با دقت و کیفیت بالا طراحی نماید. و سپس یک نمونه مهندسی از ایده الکترونیکی شما بسازد.

سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی - طراحی و ساخت مدار الکترونیکی
سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی

شرکت مهندسی جینار الکترونیک ابتدا با بررسی دقیق ایده الکترونیکی شما، قبل از طراحی و ساخت مدار الکترونیکی شما، ابتدا به انتخاب قطعات اصلی می پردازد. قطعاتی مانند: میکروکنترلر یا میکرو پروسسور (انواع آی سی)، سنسورها، صفحه نمایش، کانکتورها و… این قطعات در عملکرد و قیمت نهایی محصول تاثیر گذار هستند.

فرایند طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی می تواند دامنه وسیعی از قطعات همچون طراحی سیستم های الکترونیکی پیچیده، میکروکترلر، سنسورها، ترانزیستورها، خازن، سلف و ترانسها، و یا مدارهای مجتمع را در بر بگیرد.

چنانچه نیاز به هرگونه طراحی سخت افزاری و نرم افزاری باشد، کارشناسان شرکت مهندسی جینار الکترونیک با دقت بالا این مهم را انجام می دهند. برنامه نویسی نرم افزاری با استفاده از میکروکنترلرهای خانواده ARM صورت می پذیرد.

پس از انتخاب و تکمیل قطعات الکترونیکی، قدم بعد در طراحی و ساخت مدار الکترونیکی صنعتی ، طراحی شماتیک مدار است. شماتیک مدار در واقع نقشه فنی ساخت یک برد pcb است. شماتیک مدار طریقه اتصال تمام قطعات از آی سی ها تا ساده ترین قطعات مثل مقاومت ها را نشان می دهد.

کارشناسان ما پس از طراحی شماتیک مدار، مراحل طراحی برد مدار چاپی به کمک نرم افزار altium designer را انجام می دهند. مدار طراحی شده بعد از تست و تایید نهایی کمیّت و کیفیت مورد نظر مشتری، توسط کارشناسان وارد مرحله تولید PCB می شود و برد مدار چاپی PCB مونتاژ و تست شده و دستورالعمل کار با دستگاه تهیه می گردد و سپس سفارش طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی تحویل مشتری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *