خدمات طراحی برد الکترونیکی

خدمات طراحی برد الکترونیکی

طراحی برد الکترونیکی یکی از مهمترین پارامترهای طراحی مدار است که امروزه طراحان مدارات الکترونیکی و مخابراتی به این باور رسیده اند. چرا که طراحان مدار، مدار خود را شبیه سازی نموده و پاسخ مثبتی دریافت می کنند ولی بعد از پیاده سازی آن روی برد مدار چاپی و ساخت و مونتاژ آن جهت تست نمونه مهندسی ، پاسخ دریافتی، ممکن است آن چیزی نباشد که در شبیه سازی به آن رسیده بودند.

اینکه شما بتوانید بردی را طراحی کنید که تمامی نکات طراحی برد در آن رعایت شده باشد نه تنها نیاز طراح را براورده کرده اید بلکه زمان پروژه را با کنار گذاشتن دوباره کاریها تسریع بخشیده اید و در هزینه های ساخت برد ، خرید قطعات ومونتاژ صرفه جویی نموده اید.

خدمات طراحی برد الکترونیکی - سفارش طراحی برد الکترونیکی

خدمات طراحی برد الکترونیکی و صنعتی از جمله فعالیت هایی است که گروه مهندسی جینارالکترونیک از بدو تاسیس مشغول به آن بوده و با هدف افزایش تولیدات داخلی و رقابت با محصولات خارجی قدم به این عرصه نهاده است. تیم طراحی این شرکت به واسطه تجربه چندین ساله خود توانسته است سفارش طراحی برد الکترونیکی تولیدکنندگان تجهیزات الکترونیکی داخلی را با رعایت اصول طراحی ، انجام داده و محصولاتی مطمئن و با دوام را به دست مصرف کننده نهایی برساند.
کلیه خدمات طراحی برد الکترونیکی با نرم افزار آلتیوم دیزاینر Altium Designer صورت می گیرد.

خدمات طراحی برد الکترونیکی شامل:

طراحی برد الکترونیکی یک لایه

در حال حاضر برد مدار چاپی یک لایه (Single-Side pcb) به عنوان کم هزینه ترین پلتفرم pcb است که بیشترین حجم سفارش را در صنایع مختلف کشور به خود اختصاص داده است. در این نوع برد لایه مسی فقط در یک سمت برد مدار چاپی pcb (معمولا سمت پشت – Bottom) قرار دارد.

خدمات طراحی برد الکترونیکی - سفارش طراحی برد الکترونیکی
خدمات طراحی برد الکترونیکی یک لایه

 طراحی برد الکترونیکی دو لایه

با قرار دادن لایه مسی در دو طرف برد مدار چاپی pcb و ارتباط از طریق سوراخ های رابط (Via) بین دو لایه، برد مدار چاپی pcb دولایه (Double-Side pcb) امکان استفاده بهینه از فضا را فراهم می کند. در این نوع طراحی برد الکترونیکی لایه مسی در دو سمت برد قرار دارد. و در صورتی که نیاز باشد میتوان چینش قطعات را نیز در دو سمت برد مدار چاپی pcb انجام داد.

خدمات طراحی برد الکترونیکی - سفارش طراحی برد الکترونیکی
خدمات طراحی برد الکترونیکی دو لایه

 طراحی برد الکترونیکی چند لایه – مولتی لایر

در مواردی که نیاز به استفاده از فضای بیشتر در ابعاد کوچکتر باشد، طراحی برد الکترونیکی چند لایه – مولتی لایر (Multi Layer pcb) توصیه می شود. مزیت برد مدار چاپی چند لایه – مولتی لایر ، علاوه بر کوچک سازی محصول، افزایش کیفیت خروجی و کاهش اثرپذیری نویز از محیط می باشد. کارشناسان ما قادرند تا 32 لایه طراحی برد مدار چاپی pcb را انجام دهند. در این نوع برد ، علاوه بر دو سمت بیرونی برد الکترونیکی ، چند لایه مس نیز در داخل برد مدار چاپی pcb – برد الکترونیکی – قرار دارد.

خدمات طراحی برد الکترونیکی - سفارش طراحی برد الکترونیکی
خدمات طراحی برد الکترونیکی چند لایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *